حامی نیک مجری نخستین نمایشگاه مجازی،طراحی وساخت فروشگاههای زنجیره ای آنلاین و یکپارچه سازی خدمات رفاهی سازمانهای دولتی و خصوصی

شرایط استفاده

حامی نیک بستری را فراهم نموده است تا تولیدکنندگان وکارافرینان محترم بتوانند محصولات خود را براحتی ورقابت سالم بفروش برسانند.مسئولیت کیفیت وقیمت محتوا وشرایط ،ارسال وخدمات پس از فروش به عهده تامین کنندگان کالا وخدمات میباشد.

بیشتربدانید

1-حواله های الکترونیکی صرفا جهت خرید کالا از سایتهای طرف قرارداده بوده وامکان عودت وجه وجود ندارد

2-شرایط عودت کالا در این لینک موجوداست ضمن اطلاع کامل از مفاد آن اقدام به خرید نمایید 

محصولات ارایه شده در وب‌سایت حامی نیک،از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی تهیه و عرضه می‌شود و فروشندگانی که با ماهمکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. اعتبار سنجی شده  و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
- 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در سایت است
 که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
- در صورت بروز تاخیر در ارسال سفارش شما، این موضوع از طریق ارتباط با ما اطلاع رسانی نموده تا ما در اسرع وقت پیگیری لازم را انجام دهیم جهت دسترسی راحت تر اعضا به مدیریت ،درانتهای همان صفحه لینک شبکه های اجتماعی گذاشته شده که متقاضیان میتوانند به راحتی پیام های خود را برای ما ارسال نمایند.


- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه درج شده در سایت است، وفروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

وجه الزام خریدبرای وام های قرض الحسنه10ماهه معادل 20درصد، 12ماهه معادل 25درصد و وام های قرض الحسنه  18 ماهه معادل30درصد مبلغ تسهیلات درخواستی میباشد که پس از اتمام اقساط وعودت امتیاز دریافتی ،مبلغ پرداختی با کسر هزینه خدمات به کیف پول حامی شما واریز میگردد.درحال حاضر هزینه خدمات برای اعضای باشگاه رایگان میباشد.شما میتوانید درهرزمان باکارکردن باحساب خود نزدبانک رسالت امتیاز کسب نموده وپس از عودت امتیازقرضی به حامی نیک وجه الزام خود را دریافت نمایید.

                                            مدیریت محتوا