خرید اقساطی 

وال سان به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فروش اقساطی کالا و خدمات با تنوع بی نهایت، با شعار خرید اقساطی کالا و خدمات برای عموم مردم و با درک شرایط فعلی جامعه و مشکلات معیشتی اقتصادی عموم افراد بر آن شد که بستری برای خرید قسطی منصفانه فراهم نماید.وال سان با شرایطی ویژه نسبت به تمام سایت های این حوزه شما را قادر به خرید اقساطی از هر فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی خواهد نمود. خرید قسطی موبایل، خرید قسطی لپ تاپ، خرید قسطی لوازم منزل، خرید قسطی کنسول بازی، خرید قسطی بلیط هواپیما و هتل و … را از هر فروشگاهی اینترنتی که طرف قرارداد باشد آنلاین تهیه کنید یا حتی به هر فروشگاههای طرف قرارداد در سراسر کشور مراجعه کرده و حضوری خرید اقساطی نمایید!
برای مثال قصد برنامه ریزی جهت یک سفر خارج از کشور را دارید اما خرید نقدی بلیط هواپیما و رزرو هتل برایتان مقدور نیست، در این شرایط می توانید با ثبت درخواست در سایت وال سان ، با شارژ لایه دوم کارت بانکی شما  بلیط هواپیما و رزرو هتل خود را قسطی خرید نمایید. به راحتی می توان ادعا کرد که در وال سان هرچه در ذهن داشته باشید را می توانید اقساطی بخرید. بنابراین به رویاهایتان تحقق ببخشید!
اکنون خرید قسطی از کلیه فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی پیش روی شماست. خرید اقساطی انواع کالاهای دیجیتال از دیجی کالا، خرید اقساطی تلویزیون، یخچال، کلیه لوازم منزل یا جهیزیه از فروشگاه ها و پاساژها ، خرید اقساطی انواع بیمه از بیمیتو، خرید اقساطی هرنوع بلیط هواپیما یا رزرو هتل، خرید اقساطی انواع پوشاک از دیجی استایل و حتی خرید اقساطی انواع کالا از آمازون (با کمک سایت های ایرانی واسط مانند لک لک) فراهم شده است.
وال سان در راستای افزایش قدرت خرید اقشار مختلف مردم خصوصا کارمندان، با ارائه شیوه نوین  اقدام به راه اندازی راه حل سازمانی خود نموده است. در این راستا سازمان ها و شرکت های خصوصی یا دولتی کوچک و بزرگ می توانند با عقد قرارداد با وال سان ، شرایط خرید اقساطی هر نوع کالا از هر فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی را تنها با ارائه گواهی کسر از حقوق برای کارمندان خود فراهم کنند. بدون نیاز به پیش پرداخت یا چک، سفته و ضامن! همچنین سازمان ها و شرکت ها نیز می توانند تجهیزا ت مورد نیاز خود مانند لوازم اداری، اسکنر، پرینتر، دستگاه کپی، مبلمان اداری و… را ، به صورت قسطی خرید نمایند.
برای اطلاع بیشتر از سایتها وفروشگاههای طرف قراردادبرروی لینک ذیل کلیک نمایید